W objęciach innej kobiety.

Jestem mamą nastolatka, jaki przybył do mnie ostatnio z niezwykle indywidualnym tematem, szczerze to się zaskoczyłam dlaczego akurat przybył do mojej osoby, zaś nie do swojego tatusia, z którym tworzy znacznie korzystniejszy kontakt. Oczywiście zapytałam się go o toż, tylko w subtelny sposób, ażeby nie spostrzegł, że nie chcę mu pomóc lecz go odsyłam do ojca.
Jak się okazało posiada problem z kobietą oraz z racji tegoż, że ja mam z nią bardzo korzystne warunki, wierzy iż mu coś podpowiem jak ma wyrównać sytuację która pomiędzy nimi zaistniała.
Przedstawił mi, że byli jednocześnie na zabawie a przy okazji kiedy Sara (ów ma na miano jego jak się ujawniło już była dziewczyna), przebywała w toalecie począł balować z druga osobą, jako wolno przypuszczać po powrocie dostrzegła swojego chłopaka w objęciach innej kobiety. Z racji owego, iż jest niezmiernie gwałtowną dziewczyną zbiła go w głowę mówiąc, iż koniec z nimi i wyszła z klubu.W tym jednym dniu się rozeszli a od tegoż czasu nie rozmawiali.
Mój dorastający syn poprosił mnie o radę jak odzyskać byłą. Wymyśliłam więc niecny układ oraz skontaktowałam się z Sarą w centrum handlowym niby pod pozorem zakupów, a właściwie naprawdę zamiast mnie samej miał iść mój syn (bo nie miał jak się z nią skontaktować i wytłumaczyć sytuację,bo nie odbierała połączeń od niego). Bezsprzecznie poleciłam mu zakupić ogromny bukiet kwiatów oraz ostrzegłam, że musi niej we czymkolwiek przyznać rację chociażby jeżeli myśli inaczej.
Przyznam, iż w czasie gdy wykonywało się ich dyskutowanie ja siedziałam jako na szpilkach, ponieważ toż ja je wymyśliłam i powodzenie misji było zależne w kluczowej skali od mojego pomysłu.
Po trzech godzinkach uzyskałam sms od niego, że wszystko ok oraz iż mnie kocha. Mogłam odreagować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *